Rodzice o nas

Edyta i Maciej – rodzice Ignasia oraz Łucji – 3 kwietnia 2017

Jesteśmy rodzicami Ignasia - obecnie lat 3. Igi uczęszcza do Doku Przedszkolaka od lutego ubiegłego roku, początkowo do grupy "przedprzedszkolnej", jako 2 latek, obecnie jako "pełnoprawny" przedszkolak. Nasz syn bardzo lubi czas spędzany w Domku Przedszkolaka, z nieukrywaną radością codziennie rano szykuje się i wyjeżdża, a po powrocie jeszcze długo "opowiada" i odtwarza to, co robił przez cały dzień - a dzień w Domku Przedszkolaka prawi nigdy nie jest podobny do innego - odsyłam do galerii zdjęć, która bardzo po kronikarsku pokazuje co, jak, jak często i w jakiej intensywności dzieje się w trakcie zajęć: w przedszkolu, na placu zabaw, w trakcie licznych wycieczek i spacerów. Dodam tylko, że Igi jest naszym drugim dzieckiem, które uczęszcza do tego przedszkola - Łucja jest obecnie w drugiej klasie szkoły podstawowej i zdecydowanie bardzo cieszymy się z tego, że "zerówkę" również spędziła w Domku Przedszkolaka.

Michalina – mama Wiktorii – 27 marca 2017

"Jestem mamą nadopiekuńczą, przewrażliwioną i nad wyraz zakochaną w swojej córce. Decyzja o oddaniu mojego dziecka pod opiekę przedszkola była jedną z najtrudniejszych decyzji, spędzającą sen z powiek… Po kilku miesiącach naszej przygody z Domkiem Przedszkolaka czekamy z Wikusią na każdy dzień.aby móc spędzić tam cudowny czas. Dzieci, panie (Ciocie), cała kadra to po prostu najwspanialsi ludzie na ziemi. Wiem, że moja córka ma tam najlepszą opiekę, zabawę oraz edukację. Moja Wikusia robi niesamowite postępy, a jest dzieckiem integracyjnym, i to właśnie dzięki całej pracy przedszkola. Czuję się bezpiecznie, gdy tam jest – bardzo dziękuję za to, ze jesteście :-)”

Edyta i Jan - rodzice Ninki - 5 stycznia 2016

Domek Przedszkolaka polecili nam nasi znajomi, ale żeby przekonać się, jak jest naprawdę, trzeba samemu tego doświadczyć. Ninka jest Przedszkolaczkiem w Domku Przedszkolaka od niedawna, ale już po kilku dniach pobytu zauważyliśmy, jak dużo dają Jej zajęcia w Domku. Zaczęła być bardziej samodzielna, więcej mówić, nabywać nowe umiejętności. Często w domu bawi się w przedszkole udając ukochane Ciocie :-) Pokazuje nowe figury, których nauczyła się na zajęciach tanecznych, zna już kilka słów angielskich.

Zanim trafiliśmy do Domku Przedszkolaka, byliśmy przez chwilę w innym przedszkolu i chyba dzięki temu dowiedzieliśmy się, że bywają tzw. przedszkola-przechowalnie i przedszkola z prawdziwego zdarzenia. I takim właśnie przedszkolem z prawdziwego zdarzenia jest Domek Przedszkolaka. Profesjonalna kadra, pełna ciepła, zrozumienia i zaangażowania, z indywidualnym podejściem do każdego Maluszka i Rodzica również, opieka psychologa, logopedy, małe grupy przedszkolne, Panie Wychowawczynie z ogromnym sercem i cierpliwością, to tylko niektóre z zalet, które możemy wymienić.

Cieszymy się, że Ninka spędza czas w bezpiecznym miejscu, rozwijając się i ucząc każdego dnia czegoś nowego. Lepiej nie mogliśmy trafić. Dziękujemy :-)

Dorota O. - mama Natalki z Grupy Niebieskiej

Natalka miała 2 lata, gdy poszła do przedszkola. Obawiałam się, że sobie nie poradzi. Jednak rodzinna atmosfera, zaangażowanie i ciepło Pań opiekujących się dziećmi sprawiły, że Natalka szybko polubiła Domek Przedszkolaka.

Beata B. - mama Filipka z Grupy Zielonej

Chciałabym bardzo podziękować całemu zespołowi za ten rok znajomości i włożonego wkładu oraz za pracę z naszym maluchem. Nam i Filipkowi pozostanie ogromny sentyment związany z Domkiem Przedszkolaka. Z czystym sumieniem mogę przyznać, iż pozostaniecie dla mnie godnym polecenia przedszkolem.

Monika M. - mama Mateusza i Piotrusia z Grupy Żółtej i Niebieskiej

Drogi Domku, bardzo bardzo dziękujemy za systematyczne umieszczanie zdjęć, cała Rodzina w całej Polsce jest zachwycona:) Jest to jeszcze lepsze niż monitoring w przedszkolu dla Rodziców - o którym kiedyś marzyłam - bo zdjęcia to trwała pamiątka. Moja Mama - pedagog - jest wielką fanką Waszych zdjęć, mówi, że widać, że dzieci mają u Was raj na ziemi, uśmiechy na ustach i dużo sympatii i opiekuńczości w stosunku do siebie nawzajem. No i bardzo ciekawe zajęcia. Dzięki:)

Karolina Z. - mama Zuzi z Grupy Do-Re-Mi

W Domku Przedszkolaka jesteśmy od niedawna, ale jestem bardzo zadowolona, że tutaj trafiliśmy. Przyznam, że przerażało mnie powierzenie ukochanej córeczki obcym osobom, ale pracownicy przedszkola dzięki swojej serdeczności i otwartości szybko zdobyli zaufanie zarówno moje jak i dziecka. Codziennie obserwuję jak nasza córeczka zdobywa nowe umiejętności i robi się coraz bardziej samodzielna. Nie minął miesiąc, a Zuza umie już sama jeść (nawet zupkę!), a nawet sama się ubiera:) Naprawdę miło patrzeć na takie sukcesy i tym bardziej cieszę się, że zdecydowałam się na powierzenie opieki nad moim skarbem pracownikom tej placówki. Jestem pełna entuzjazmu i wierzę, że współpraca z Domkiem Przedszkolaka będzie układała się jak najlepiej. Chciałabym też w tym miejscu podziękować za to, że zawsze mogę zadzwonić i zapytać czy u Zuzi jest wszystko w porządku. Myślę, że dla każdej mamy jest to bardzo ważne żeby mieć możliwość otrzymania takich informacji. Dziękuję przy tym za wyrozumiałość;) i pozdrawiam całą kadrę Domku Przedszkolaka, a szczególnie obie "ciocie" Beatki:)

Aneta i Arek F. - rodzice Bartka i Martynki z Grupy Żółtej i Niebieskiej

(...) To jak Bartek odmienił się przez te niecałe dwa miesiące jest dla nas wielką niespodzianką. To co innym nie udało się przez 3 lata, w Domku Przedszkolaka efekty pracy nauczycieli widać od razu. Nasz cichy, spokojny i mało aktywny synuś, który bardzo trudno adaptował się w nowej grupie dzieciaków - teraz ma ulubionych kolegów, występuje solo na przedstawieniach i.... nie chce wracać z przedszkola do domu. Nasza druga iskierka - Martynka, która pomimo swojej "odwagi" - miała trudne początki. Zaangażowanie Pań z grupy pomogło jej szybko zaadaptować się w przedszkolu. Ale wciąż ma poważny problem - nie może zdecydować się, którą ciocię bardziej lubi ;-D Dziękujemy

Katarzyna N. - mama Kacpra z grupy Żółtej

Bycie rodzicem, to bardzo trudne wyzwanie, które codziennie stawia przed nami nowe zadania. Poważnym krokiem zarówno dla mamy, taty jak i malucha jest podjęcie decyzji o rozpoczęciu edukacji. Kacper miał 2,5 roku, gdy zapisaliśmy go do Domku Przedszkolaka. Dziś wiemy, że zaufaliśmy bardzo właściwym osobom, powierzając im bezpieczeństwo i rozwój naszego dziecka. Każdy dzień Kacper miło spędza z rówieśnikami, poznaje siebie i otoczenie. Uczy się niezależności, pewności siebie, partnerstwa. Przyswaja wiedzę nie tylko tą, którą narzuca kuratoryjny program. Wychowawcy wkładają dużo serca, by dzieciom pokazać jak najwięcej pozytywnych wartości w otaczającym nas świecie. To Kacper ocenia przedszkole codziennym porannym uśmiechem w drodze do niego i dziecięcym entuzjazmem po całym dniu, gdy go odbieramy. Jeśli dziecko jest szczęśliwe poza domem, ufa osobom, które je otaczają, wie, że tu też może liczyć na pomoc dorosłych i się ich nie boi o nią prosić, to znaczy, że jest we właściwym miejscu. Dlatego z całym poczuciem odpowiedzialności pragniemy zarekomendować wszystkim rodzicom placówkę Domek Przedszkola, która jest godna polecenia. Kadrze Pedagogicznej oraz Gronu Kierowniczemu, a także wszystkim Osobom codziennie pracującym dla dobra naszych dzieci - można zaufać i być pewnym, że nasze dzieci otoczone są przez Nich troską i właściwą opieką.

Izabela i Piotr H. - rodzice Igora z Grupy Żółtej

Jesteśmy bardzo zadowoleni z Domku Przedszkolaka. Nie mogliśmy trafić lepiej. Każdy dzień w przedszkolu to super przygoda dla Igorka, który każdego dnia z uśmiechem na ustach maszeruje do przedszkola. A po południu z trudem nam przychodzi namówienie go do pójścia do domu. :) Bardzo dziękujemy Cioci Karolinie i Cioci Klaudii z Grupy Żółtej za pracę włożoną w wychowanie i naukę oraz za troskliwą opiękę nad naszym synkiem.

Małgorzata K. - mama Oskara z Grupy Zielonej

Rozpoczęcie przygody z przedszkolem dla 2-latka to ogromny przełom związany z niesamowitym kłębem emocji… także dla rodziców. Nasza decyzja o wyborze Domku Przedszkolaka dla Oskara była jednym z najlepszych życiowych wyborów. To właśnie tu już od ponad dwóch lat syn przeżywa małe i duże radości, fascynacje nowopoznanymi aspektami życia, swoje pierwsze przyjaźnie i miłości ;) Mówi się, że praca jest dla nas drugim domem... a dla takiego malucha jest nim przedszkole. To tam dzieci spędzają co dzień większość czasu. Tam się bawią ucząc i uczą bawiąc... Domek Przedszkolaka pomaga odkrywać Oskarowi swoje zdolności, pomaga radzić sobie ze słabościami i wzmacniać jego silne strony. Panuje tu miła, rodzinna atmosfera, a Panie Aga i Dorota są niekwestionowanymi autorytetami w każdej dziedzinie. Dziękujemy im za wszystko co dla nas robią, Pani Magdzie za to, że „jest taka fajna, bo kiedyś założyła takie przedszkole”, Pani Gosi, która „najlepiej gotuje” oraz oczywiście Panu Jackowi, że „jest najmądrzejszy i wszystko wie” :-) Jeśli ktokolwiek staje przed wyborem: „które przedszkole będzie najodpowiedniejsze” – POLECAM Domek Przedszkolaka, bo nie tylko z nazwy jest „domkiem dla przedszkolaków".

Ania i Darek D. - rodzice Szymona z Grupy Niebieskiej i Natalki z Grupy Zielonej

Jesteśmy rodzicami Szymona z grupy Niebieskiej i Natalki z grupy Zielonej. Wybór Domku Przedszkolaka jest przysłowiowym „strzałem w dziesiątkę”. Dzieci czują się tam fantastycznie, czego dowodem są chociażby ich domowe zabawy w przedszkole i „występowanie” w rolach nauczycieli. Przez czas pobytu w Domku rozwinęły się niesamowicie, ciągle się rozwijają! Każdego dnia zaskakują nas czymś nowym. Dziękujemy wspaniałym nauczycielom – Pani Agnieszce i Pani Dorocie z Grupy Zielonej oraz Pani Sylwii i Panu Jackowi z Grupy Niebieskiej za niesamowity wkład w rozwój naszych dzieci, za cierpliwość i nieocenioną pomoc, jakiej nam udzielili. Chcielibyśmy podziękować również Pani Magdzie, współwłaścicielce Domku Przedszkolaka, za niesamowite zaangażowanie i pomoc, jakich nam udzieliła gdy nasze dzieci zaczęły uczęszczać do Domku.(...)Dziękujemy Wam wszystkim za to, co robicie i najważniejsze... jak to robicie.

Renata i Remigiusz G. - rodzice Mileny z Grupy Zielonej

Po roku spędzonym w Domku Przedszkolaka już wiemy, że to był dobry wybór. Dowiodło tego profesjonalne i ciepłe, a wręcz rodzinne podejście wszystkich pracowników do naszego dziecka. Mila z niecierpliwością czeka na wycieczki, przedstawienia i inne wydarzenia, które urozmaicają każdy dzień. Zajęcia z rytmiki i tańca kształtują u niej wrażliwość, tworzą pasję - być może na całe jej życie. Wspaniałym pomysłem jest przedstawianie życia przedszkola na zdjęciach, dzięki którym jesteśmy bliżej córki. Codziennym rytuałem jest również czytanie planu danego dnia oraz jadłospisu. Domek Przedszkolaka to najlepsze miejsce dla naszej Mileny.