FIFA start
Prowadzący: Adam Cyronek

Trener piłki nożnej. Ukończył wychowanie fizyczne na warszawskim AWF. Od 3 lat prowadzi zajęcia ruchowe z przedszkolakami oraz pracuje z grupą 6–8 - latków w akademii piłkarskiej FFA.

Dzięki doświadczeniu oraz odpowiedniemu podejściu do dzieci potrafi stworzyć zajęcia, które maluchy uwielbiają. Do każdego z nich podchodzi indywidualnie, a najważniejszy jest dla niego ogólny i harmonijny rozwój dziecka.Kilka lat w przedszkolach nauczyło go również jak zadbać o pełne bezpieczeństwo podczas wspólnej zabawy.

FIFA Start

FIFA Start to program zajęć ruchowych skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym. Głównym celem zajęć jest harmonijny rozwój fizyczny, intelektualny oraz społeczny. Możliwe jest to dzięki odpowiedniemu podejściu oraz formie prowadzenia zajęć - opowieści ruchowej. Na naszych zajęciach przedszkolaki przenoszą się w inny świat – świat baśni i bajek, królestwo zwierząt, wyspę piratów czy rycerski zamek, gdzie bawią się wspólnie z trenerem. Zabawa jest formą ruchu, która najbardziej odpowiada potrzebom i wymaganiom maluchów. To wszystko sprawia, że dzieci czują się dobrze i bezpiecznie na zajęciach, z ogromną ochotą w nich uczestniczą, zaspokajając przy tym swoją naturalną potrzebę ruchu.