Zapisy do Domku Przedszkolaka

Rekrutacja do przedszkoli i żłobków 2024/2025 już wystartowała !!!

Jeśli szukacie idealnego, ciekawego miejsca dla Waszych dzieci, zapraszamy Państwa do „Domku Przedszkolaka” .

„Domek Przedszkolaka” jest miejscem, gdzie wszyscy dokładają wszelkich starań, aby każdy czuł się dobrze. Domowa atmosfera, serdeczna kadra, dbałość o wszechstronny rozwój dzieci to tylko niektóre z powodów tak dobrej opinii wśród Rodziców o naszym przedszkolu.

W Domku Przedszkolaka dzieci mają następujące zajęcia :

• J. angielski

• Rytmika

• Gimnastyka korekcyjna

• Integracja Sensoryczna Grupowa

• Zajęcia językowe z Robotem EMYS

• Kodowanie

• Zajęcia ze zwierzętami

• Zajęcia szachowe

Zajęcia Dodatkowe:

• Sensoplastyka

• Taniec

• Zajęcia Sportowe Fifa

Pragniemy poinformować, że prowadzimy nabór na wolne miejsca w następujących rocznikach:

• 2021 - ilość miejsc - 2

• 2020 – ilość miejsc - 2

• 2019 – ilość miejsc - 4

• 2018 – ZERÓWKA - ilość miejsc - 2

Nabór trwa do wyczerpania miejsc.

Aby przystąpić do rekrutacji zachęcamy do umawiania się na indywidualne spotkania podczas których:

• Spotkasz się z dyrektorem, który z uważnością wysłucha, jakie są potrzeby Twoje i Twojego dziecka, odpowie na Twoje pytania

• Zwiedzisz przedszkole

• Poznasz nauczycieli

Dzieci przyjmowane są do Przedszkola w oparciu o zasadę powszechnej dostępności przy zachowaniu podmiotowego traktowania Dziecka. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego fanpage'a - https://www.facebook.com/domekprzedszkolaka , gdzie można śledzić codzienne wydarzenia z życia przedszkolaków.

Razem tworzymy przestrzeń przyjazną, bezpieczną, godną zaufania i polecenia- zależy nam najbardziej na tym, aby zarówno Rodzice/Opiekunowie jak również Dzieci miały poczucie, że znajdują się we właściwym miejscu. We wszystkim kierujemy się SERCEM.

Do zobaczenia!

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 609 536 607, lub mailowo biuro@domekprzedszkolaka.edu.pl