Zapisy do Domku Przedszkolaka

Rekrutacja do przedszkoli i żłobków 2023/2024 już wystartowała !!!

Jeśli szukacie idealnego, ciekawego miejsca dla Waszych dzieci, zapraszamy Państwa do „Domku Przedszkolaka” .

„Domek Przedszkolaka” jest miejscem, gdzie wszyscy dokładają wszelkich starań, aby każdy czuł się dobrze. Domowa atmosfera, serdeczna kadra, dbałość o wszechstronny rozwój dzieci to tylko niektóre z powodów tak dobrej opinii wśród Rodziców o naszym przedszkolu.

W Domku Przedszkolaka dzieci mają następujące zajęcia :

• J. angielski - 3 razy w tygodniu

• Rytmika - 2 razy w tygodniu

• Gimnastyka korekcyjna - 1 raz w tygodniu

• Integracja Sensoryczna Grupowa – 1 raz w tygodniu

• Zajęcia językowe z Robotem EMYS - 1 raz w tygodniu

• Kodowanie 2/4 razy w miesiącu

• Zajęcia ze zwierzętami Odlotowe Pokazy

Zajęcia Dodatkowe:

• Sensoplastyka

• Taniec

• Zajęcia Sportowe Fifa

Pragniemy poinformować, że prowadzimy nabór na wolne miejsca w następujących rocznikach:

• 2020 – ilość miejsc - 1

• 2019 – ilość miejsc - 5

• 2018 – ilość miejsc - 0

• 2017 ZERÓWKA– ilość miejsc - 0

Nabór trwa od 1.03.2023 roku do wyczerpania miejsc.

Aby przystąpić do rekrutacji zachęcamy do umawiania się na indywidualne spotkania podczas których:

• Spotkasz się z dyrektorem, który z uważnością wysłucha, jakie są potrzeby Twoje i Twojego dziecka, odpowie na Twoje pytania

• Zwiedzisz przedszkole

• Poznasz nauczycieli

Dzieci przyjmowane są do Przedszkola w oparciu o zasadę powszechnej dostępności przy zachowaniu podmiotowego traktowania Dziecka. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego fanpage'a - https://www.facebook.com/domekprzedszkolaka , gdzie można śledzić codzienne wydarzenia z życia przedszkolaków.

Razem tworzymy przestrzeń przyjazną, bezpieczną, godną zaufania i polecenia- zależy nam najbardziej na tym, aby zarówno Rodzice/Opiekunowie jak również Dzieci miały poczucie, że znajdują się we właściwym miejscu. We wszystkim kierujemy się SERCEM.

Do zobaczenia!

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 609 536 607, lub mailowo biuro@domekprzedszkolaka.edu.pl