ANITA S.

Mam na imię Anita. Jestem psychologiem oraz licencjonowanym kognitywistą. Swoje wykształcenie zdobywałam studiując na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim im. Jana Pawła II. W Domku Przedszkolaka jestem przyjacielem Grupy Fioletowej. Swoje doświadczenie zdobywałam prowadząc zajęcia oraz warsztaty psychologiczne dla dzieci z Towarzystwa „Nowa Kuźnia „ w Lublinie. Pracowałam także jako niania. W pracy z dziećmi uwielbiam ich naturalność, autentyczność i energię. Staram się pracować w ten sposób , by małe pociechy czuły się przy mnie bezpiecznie i komfortowo, jednocześnie dbając o prawidłowy ich rozwój we wszystkich płaszczyznach. Obecnie rozpoczęłam czteroletnie , całościowe szkolenie z psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Akademii Motywacji i Edukacji w Warszawie. Jestem nastawiona na miłą i owocną współpracę z Państwa dziećmi oraz z Państwem.