O MNIE

Domek Przedszkolaka jest spełnieniem moich marzeń o przedszkolu, w którym troska o dziecko stawiana jest na pierwszym miejscu.
Po latach planowania i uznania dla autorytetu Marii Montessori postanowiłam stworzyć własne wyjątkowe miejsce w którym dzieci w poczuciu spokoju i bezpieczeństwa będą mogły wzajemnie się inspirować i rozwijać. Inspiracji dodała mi również edukacja córki Marysi, która po zakończeniu edukacji przedszkolnej zmagała się z masowym systemem kształcenia. Tworzone przedszkole miało być miejscem dla dzieci które, w tradycyjnym systemie kształcenia się nie odnajdują lub potrzebują miejsca gdzie zostaną dostrzeżone ich mocne strony. Ponadto przedszkole ma zapewnić poczucie bezpieczeństwa Rodzicom oraz dokształcać Nauczycieli aby w poczuciu stabilizacji zawodowej mogli rozwijać skrzydła młodym ludziom.
Wykształcenie zdobyłam na Uniwersytecie Warszawskim, jestem pedagogiem edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej oraz ukończyłam studia podyplomowe z zakresu Zarządzania Oświatą.

Moją pasją zawodową jest Porozumienie Bez Przemocy ( NVC) Marshalla B. Rosenberga, gdzie kontakt i wzajemne poszanowanie są fundamentami budowania relacji zarówno z dziećmi, jak dorosłymi. Na Akademi NVC ukończyłam : Intensywny Kurs Podstawowy, Moc płynącą z konfliktu, a obecnie Intensywny Kurs Mediacji w nurcie Porozumienia Bez Przemocy.