MAGDA W.

Mam na imię Magda. Jestem jednym z wychowawców dzieci z Grupy Żółtej. Ukończyłam studia licencjackie na kierunku pedagogika-edukacja wczesnoszkolna i przedszkola, a obecnie jestem w trakcie studiów magisterskich na kierunku Terapia pedagogiczna na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Doświadczenie nabyłam przez wykonywanie praktyk studenckich w przedszkolach i szkołach podstawowych. Praca z dziećmi od zawsze była moja wielka pasja, ale co najważniejsze sprawia mi dużo radości stąd taki kierunek mojej pracy zawodowej. Najważniejszy jest dla mnie uśmiech każdego dziecka, radość z przebywania w grupie oraz możliwość wspierania podopiecznych w ich rozwoju. Każdy kolejny dzień w Domku Przedszkolaka dostarcza mi nowych wyzwań, przez co nabywam coraz więcej doświadczeń, które napędzaja mnie do samorozwoju. W swojej pracy kieruje się nauka przez zabawę i własną aktywność dziecka.