O MNIE

Mam na imię Emilia. W Domku Przedszkolaka jestem odpowiedzialna za Grupę Pomarańczową. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Psychologia, specjalność Wspieranie Rozwoju i Kształcenia na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Dodatkowo ukończyłam Przygotowanie Pedagogiczne na Uczelni Nauk Społecznych w Łodzi. Dotychczasowe doświadczenie zdobywałam podczas praktyk w placówkach opiekuńczo - wychowawczych i na różnego rodzaju szkoleniach. Praca z dziećmi jest moją pasją. Ogromną satysfakcję daje mi uśmiech dzieci i zadowolenie rodziców. Każdy dzień spędzony w Domku Przedszkolaka oraz świadomość spoczywającej na mnie odpowiedzialności motywuje mnie do dalszego rozwijania swoich zainteresowań zawodowych.